KUPON TASARIMLAR

2 Şubat 2009 Pazartesi

EVLENECEK OLANLARA FİKİR VERSİN DİYE...


Herhalde hayatımızda hiçbir günü bu kadar önemsemedik. Herkes evleneceği gün herşeyin çok özel ve her zamankinden çok daha güzel, kusursuz olmasını ister. Bütün gözlerin gelinin üzerinde olduğu o gün saçlarınızın da en az gelinliğiniz kadar göz alıcı olmasını istersiniz. Saçları için kararsızlık yaşayanlara bir kaç öneri.
Gelinlikte topuz çok güzel duruyor , öncelikle topuz yapılmış modellere göz atalım. Bu şekilde toplanmış saçlar boynu açıkta bıraktığından çok da estetik duruyor bence.

Buradaki sade topuzlar yana bir çiçek iliştirilerek göz alıcı hale getirilmiş.Bu toplama şekli de oldukça iddialı ve göz alıcı, duvak eklendiğinde çok daha havalı olacağından hiç kuşkum yok.
Uzun saçların toplanmadığı modeller de çok özgür duruyor. Bana hep peri kızını hatırlatıyor, bakar mısınız şu güzelliklere...


Saçları uzun olmayıp da topuz yapmak isteyenler ya da uzun kullanmak isteyenler için de çözüm postişler de saklı. O günlük kiralayacağınız ya da satın alarak sahip olacağınız postişler bu derdinize derman olacaktır üzülmeyin.
Saçını kısa olarak kullanmak isteyen gelin adaylarını unutmadım, işte onlar için seçtiklerim:
Benim favorim en alttaki. Bu arada gelinlik de çok sade bir o kadar da şık. Saçla biribirini ne kadar güzel tamamlamış.

Evlilik hazırlığı yapanlara umarım ışık tutar. Şimdiden mutluluklar.

BİR YASTIKTA KOCAYIN

1 yorum:

hande dedi ki...

çok güzel saçlar kısaları çok beğendim çok sadeler