KUPON TASARIMLAR

8 Kasım 2009 Pazar

L'oréal ANNELER & KIZLARI

BİRLİKTE SAÇ BOYAMAK, ÖZEL BİR PAYLAŞIM ANI...

Evde saç boyamak,bir güven meselesi.Bir anne ve kızı birbirlerini yönlendirmeyi ve doğru tavsiyei vermeyi her zaman bilirler. Doğal bir saç rengine ve ışıltılı yansımalara sahip olmak isteyen kızların tercihi artık L'Oréal Paris'in yeni saç boyası Casting Créme Gloss olacak. Üstelik amonyaksız formulü ile annelerin onayından da geçeceği kesin!
Sevil (42 Yaş) ve Kızı Seyran (17 Yaş)
L'Oréal Paris laboratuvarları amonyak içermeyen saç boyasını yarattı. 17 renk alternatifi ile Créme Casting Gloss, doğal renginden çok uzaklaşmadan göz alıcı parlaklıkta saçlara sahip olmak isteyen kızların gözdesi olacak nitelikte. 28 şampuanlamaya kadar dayanıklı olan, krem formullü bu ürün aynı zamanda saçlarında beyaz oranı fazla olmayan kadınları da fazlasıyla memnun ediyor. Bakın Sevil Hanım yaşadığı deneyimi nasıl anlatıyor;
" "Kızım beni çok iyi tanır, doğal görünmekten ne kadar hoşlandığımı bilir. Casting Créme Gloss'u denedikten sonra benim için de çok uygun olacağını düşünmüş.Yansımalar katarak saç renginin doğallığını bozmadan aydınlattığını söyledi. Çok az beyaz saçım olduğundan saçımı boyatmayı düşünmüyordum ama kızım saçlarımın daha parlak olacağını söyledi ve kızımı kıramadım, denedim. Güneşte saçlarımdaki yansımalar muhteşem, saçlarım ışıl ışıl...Aynı zamanda çok güzel bir bakım da yaptığı için ikimizin de saçları yumuşacık oldu."

Sevil ve kızı Seyran Casting Créme Gloss 400 kestane kullanıyor.

Nesrin Casting Créme Gloss 565 Nar Çiçeği Kızılı ve kızı Kübra 432 Çikolata Brownie tonunu kullanıyor.

Nesrin (41 Yaş) ve Kızı Kübra (21 Yaş)

Biz annemle iki arkadaş gibiyiz...Bu yüzden görünüşümüz konusunda karşılıklı fikirlerimiz ikimiz için de çok belirleyici.Saçlarımda artık renk değişikliği istiyorken beni yine en çok destekleyen annem oldu.
"Bugün dışarı çıkıyoruz, sana güzel bir boya alacağız ve saçlarını evde ben boyayacağım." Görünümü gibi genç ruhlu annem saçlarını sürekli L'Oréal Casting Créme Gloss ile boyuyor.Saçında beyazı fazla olmadığı için, bunları kapamak konusunda da hiç sıkıntı çekmiyor.Eski boyama işlemleriyle de karşılaştırınca evde oluşan güzel kokuyu da ilk boyamasında ben bile fark etmiştim.

Markete gittik, katalogdaki tavsiyelerin de yardımıyla 432 Çikolata Brownie tonunun bana uygun olduğuna karar verdik. Annem de her zamanki gibi 565 Nar Çiçeği Kızılı'nı aldı. Eve döndük ve inanılmaz keyifli bir boyama işlemi geçirdik. Üstelik bu boyanın bekleme süresi de daha kısa; sadece 20 dakika. Biz bu sreyi Türk kahvelerimizi içerek ve sonuç hakkında tahminde bulunarak geçirdik. Durulamamızı yaptık ve sonuç gerçekten muhteşemdi! İlk boyamamda zaten çok fazla renk değişikliği istemiyordum ama, Casting Créme Gloss ile saçıma zarar vermeden böyle bir parlaklık almak gerçekten inanılmaz.
Benim gibi tereddütü olan tüm kızlara kesinlikle tavsiye ederim, eminim sonuçlarakendileri bile inanamayacaklar...


Casting Créme Gloss ile ilgili bilmek istediğiniz her şey: http://www.casting.com.tr/ de.